Mal Alımı İçin İhale İlanı

Mal Alımı İçin İhale İlanı
16 Mar

KONDÖKSAN DÖKÜM SAN. VE TİC. LTD. STİ., Mevlana Kalkınma Ajansı Bilgi Ve Teknoloji Odaklı Üretim Mali Destek Programı kapsamında sağlanan...

 KONDÖKSAN DÖKÜM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ , ‘ye Mevlana Kalkınma Ajansı 2019 KOBİ’lerde Kurumsallaşma ve Endüstriyel Yetkinliğin Geliştirilmesi  Programı kapsamında sağlanan mali destek ile  KONYA ’de TR52/19/EYGEP-2/0002 Savunma Sanayine Yönelik Olarak Süper Alaşımlı (Yüksek Nitelikli Demir, Kobalt Ve Nikel) Yüksek Katma Değerli Ürün İmalatı  için bir  Mal Alımı  ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır. İhale kapsamında 1 adet Vakum İndüksiyon Fırını. alınacaktır.

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası Konya Organize San. Böl. Yaylacık Cad. No:14 Selçuklu Konya  adresinden veya www.kondoksan.com ve www.mevka.org.tr > internet adreslerinden temin edilebilir.

Teklif teslimi için son tarih ve saati:12/04/2021 / 11:00

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; www.kondoksan.comve www.mevka.org.tr internet adresinde yayınlanacaktır.

Teklifler, : 12/04/2021 tarihinde, saat 11:00 ’da ve Konya Organize San. Böl. Yaylacık Cad. No:14 Selçuklu Konya adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.

İhale İlanı
İhale Dökümanları