Mal Alımı İçin İhale İlanı

Mal Alımı İçin İhale İlanı
3 Ara

KONDÖKSAN DÖKÜM SAN. VE TİC. LTD. STİ., Mevlana Kalkınma Ajansı Bilgi Ve Teknoloji Odaklı Üretim Mali Destek Programı kapsamında sağlanan...

KONDÖKSAN DÖKÜM SAN. VE TİC. LTD. STİ., Mevlana Kalkınma Ajansı Bilgi Ve Teknoloji Odaklı Üretim Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Konya Selçuklu’da Savunma Sanayine Yönelik Hassas Döküm İmalat ve Ar-Ge Alt Yapısı Kurulması Projesi için LOT1.1. Optik Tarayıcı, 2.Hassas mum model makinesi, LOT2. Dalma Erozyon, LOT3.1. 40 tonluk mum enjeksiyon presi, 2. 30 tonluk mum enjeksiyon presi, LOT4.1. Salkım kurutma tüneli, 2. Doğalgazlı döner seramik pişirme fırını, LOT5.1. Vibrasyonlu çapak alma makinesi, 2. Vibrasyonlu parlatma makinesi, 3. Vibrasyonlu kurutma makinesi mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası Konya Organize San. Böl. Yaylacık Cad. No:14 Selçuklu Konya adresinden veya www.mevka.org.tr , www.kondoksan.com  internet adreslerinden temin edilebilir.

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 26.03.2015 10:00

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; www.kondoksan.com  ve www.mevka.org.tr  yayınlanacaktır.

Teklifler, 26.03.2015 tarihinde, saat 10:00’da ve Konya Organize San. Böl. Yaylacık Cad. No:14 Selçuklu Konya adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.

KONDÖKSAN Açık İhale Dosyası 05.03.2015
SR Ek 1 - Ilanli Usul Için Standart Gazete Ilani